top of page
RADOST-FX-LOGO---ZLATE_edited.png
  • Instagram
  • Facebook

#RADOSTFX

TEL. +420 778 407 374

Bar.jpg

1992-2023

Radost FX není pouze hudební klub. Je to také místo s příjemným Lounge barem, který se nachází v zadní části průchodu z Bělehradské ulice a kromě dobře zásobeného baru s rozličným výběrem koktejlů nabízí také výběr z nejlepších mexických pokrmů. Za zmínku stojí především naše legendární Nachos FX, několik druhů quesadill, či tacos, které si můžete každý týden v rámci Taco Tusday vychutnat za zvýhodněnou cenu. Benefitem pro naše zákazníky je také dlouhá otevírací doba kuchyně, takže půlnoční svačinka u nás rozhodně není problém. 

 

K posezení a nasátí jedinečné atmosféry, kterou prostory přímo čiší, si můžete vybrat ze dvou částí, ze kterých je Lounge složena. Pokud jste rádi v centru dění a zároveň máte rádi pohodlí, tak přesně pro vás je uzpůsobena přední barová část, kde se můžete usadit na pohodlných gaučích či křeslech. Pro intenzivnější zážitek doporučujeme zvolit polstrované barové židle přímu u baru, kde máte možnost o přímý kontakt s našim personálem, který srší humorem a dobrou náladou.

 

Preferujete-li větší soukromí a klid, tak přesně pro vás je připravena zadní část Lounge. Jedná se o salónek s oddělenými bistro stolky a privátním barem, který je vyhrazen pouze pro tuto část. Tento prostor je ideální pro narozeninové oslavy, křesty, prezentace produktů, či menší firemní večírky a další akce tohoto typu.

 

Celý prostor Lounge s kapacitou 150 osob nadchne jednoduchým designem, tlumeným světlem a příjemnou atmosférou, kterou dokresluje výběr kvalitní hudby, kterou vám pravidelně servírují naši Lounge DJs. Díky rozmanitosti prostor a možnosti propojení všech částí je Lounge vyhledávanou lokalitou nejen pro klasické zákazníky, ale i externí eventy. 

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Salonek.jpg
LOUNGE-UVODNI-FOTO-2.jpg
Bar.jpg
RADOST-FX-LOGO---ZLATE_edited.png
bottom of page