Si Heslin b2b Tyler Brunton /DE/ Roman Rai, Lucas Hulan

DJ Si Heslin /DE/

https://soundcloud.com/si-heslin-82

 

DJ Tyler Brunton /DE/

https://soundcloud.com/tylerbrunton

 

DJ Roman Rai

https://soundcloud.com/roman-rai

 

DJ Lucas Hulan
https://soundcloud.com/lucashulan

 

DJ Si Heslin /DE/

Všechno to začlo v roce 2011 v klubu Sankeys v tehdejším Si Haslinově domácím prostředí Manchesteru. Následně se svým labelem Electronique (kde se vyskytují umělci jako Rhadow, Jef K, Dhaze, Okain, Moises, Proudly People, Vince Watson, Martinez, Detlef a další) objel celou Británii včetně Londýna, Leedsu, Birminghamu a dále pak klub Space na Ibize, kluby Watergate a Tresor v Berlíně, Brazílii, Barcelonu, Amsterdam, Winter Music Conference v Miami a mnoho dalších. V současné době žije v Berlíně a u nás vystoupil poprvé na úspěšné party Mikro Berlin.

 

DJ Tyler Brunton /DE/

Tyler Brunton je další nadějný Berlínský DJ, který u nás bude mít premiéru na party Voliera.

 

DJ Roman Rai

Roma Rai začal s djingem v roce 96 v kladenském klubu 19. Brzy poté se však jeho pole působnosti přesouvá do Prahy a to především do klubu Roxy kde po čase získává residenci na dlouhou dobu úspěšné klubové noci Zen a následně se stává pořadatelem další velmi úspěšné noci - Flow. Dnes Roman inklinuje k velmi rozmanitým setům, od deep hypno music až po pozitivní melodie a funky rytmy. V dnešní době je Roman znám především také jako producent. Má za sebou takové počiny jako oficiální remixy pro americkou grammy oceněné duo Deep Forest, či legendárního britského dje Dannyho Howelse. Remixoval také jména progresivní scény jako Sultan, Moussa Clarke, Vibrasphere, Add2Basket atd. Jeho originální produkce vychází především na labelu Solstice. Mimo to vyšly jeho tracky na labelech Tribal Vision /Czech Republic /, Existence /Canada/, Vibrating Balance /Australia/, Millenium /Germany/, Groovezone /Japan/ Sickwatona /Argentina/, Dumb /Sweden/ a na dalších. Oblíbenost jeho tunnes u známých světových djs jenom dokazuje přítomnost Romanova tracku Thinking of Suzanne v prémiovém Essential Mixu z Music Konference v Miami v setu dje Omida 16b, či častý výskyt jeho tracků v setech top 100 světových dj jmen. Jeho kompletní tvorbu si každý může poslechnout na https://pro.beatport.com/artist/roman-rai/5698

 

DJ Lucas Hulan

Lucas Hulan momentálně pracuje na remixech pro zahraniční projekty a na svém novém I Love You Babe EP kde by měl být i zahraniční remix od londýnského producenta. Na přelomu dubna a května se chystá na několik hraní v Berlíně. Vzhledem k jeho působení 20 let na scéně jako DJ chystá velkolepou oslavu a připravuje také mini open air Mystic Rave 2016.

 

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!

Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00

Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711

Spojení: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

 

Come to enjoy this night in brand new Radost FX with Funktion One sound!

Club and restaurant Radost FX, Bělehradská 120, Prague 2, 120 00

Table reservation and information: info@radostfx.cz or +420603193711 

Directions: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

  

https://www.facebook.com/events/613594622121352/

FB Radost FX: https://www.facebook.com/radostfxclub/

WEB: www.radostfx.cz

Soundcloud: https://soundcloud.com/radostfxofficial

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCNMe1Vu3BBlwdwLVSS2eO3A    

Aplikace Radost FX: http://mobileapps.anywhere.cz/download/3505?lang=cs