SAMUEL FACH (DE – BERLIN / Tonkind, symbiont-music), 4BeCome1 – live, Mathiass O´Zana with Paul Saxo – live

Měsíční zasněná jízda nového pravidelného deep and house večírku v legendárním klubu Radost FX pokračuje! Mejdan, který klub pořádá ve spolupráci s Vychytane.cz Djs Crew prozradil v rámci prvního dílu, jaké má akce MoOn:FX plány a s příchodem druhého dílu své slovo drží. Live projekty a Djs s live hudebníky jsou hlavním atributem této party a tak to zůstane! Jsme moc rádi, že prvním zahraničním hostem na této akci je geniální hudebník, DJ, producent a inovátor berlínské deep house scény SAMUEL FACH.

 

Samuel Fach se narodil a vyrostl v malém městečku Gießen v Německu. Díky své zvídavé povaze začal svůj čas věnovat elektronické hudbě. Po letech objevování napříč hudebními žánry, začal kolem roku 1999 hrát jako DJ. Přestože se v hraní neustále zlepšoval, cítil nutkavou potřebu vyjádřit své hudební pojetí vlastní tvorbou a tak začal produkovat hudbu pod uměleckým nickem „ Laufmasche“ Pod tímto pseudonymem úspěšně vydával na Labelech jako What What, Snork Enterprises a Eminor. Dnes žije v Berlíně, kde v roce 2011 vytvořil své alter ego Samuel Fach. Hudební počiny pod tímto jménem najdeme na značkách Tonkind, symbiont-music, Default Machine, UnderYourSkin a Amselcom.


Dalším hostem bude ostravský Mathiass O´Zana se saxofonistou, kterého znáte jako Paul Saxo. Mathiasse můžete pravidelně potkávat jako rezidenta ostravského klubu Fabric, kde se stará i o program a samozřejmě i jako hosta prestižních českých klubů. Jeho láska k house music je znát na každém vystoupení. Pokud někdy zavítáte na český monster festival Beats4Love, tak i zde ho můžete potkat, neboť je nedílnou součástí organizačního týmu. I Paul Saxo má bohatou hudební historii, kdy se jako člen rádia Helax, či, dnes již zapomenutého portálu Libimseti, dostal na nespočet zajímavých míst a akcí, kde různí Djs využívali jeho talent v hraní na saxofon.

Jako zástupce Vychytane.cz Djs Crew se představí live projekt 4BeCome1, jehož hudební rozmanitost nelze zařadit. Projekt, který v plném počtu skýtá Dje a až 5 hudebníků s dechovými nástroji a perkusi, hostuje již léta prestižní české festivaly a kluby a jejich vlastní eventy, jsou vždy zárukou skvělých večírků s ještě lepšími hosty. Ostatně i MoOn:FX je „z pera“ tohoto projektu. Projekt založil Dj Ketan a multiinstrumentalista Flautistar již v roce 2009. Na druhém díle party MoOn:FX, se sejdou právě zakladatelé, tedy Ketan a Flautistar a další plnohodnotný člen projektu, běloruský hudební mág Skibinskyy, který s kluky jezdí od roku 2012.

 

Klub Radost FX, který je považován za legendární pražský a troufám si říci i český klub, zaměřený hlavně na house music a black music prošel před nedávnou dobou velkou rekonstrukcí a jeho prostory jsou aktuálně neotřelé a velmi atraktivní. Dopomáhá tomu i kompletně nové ozvučení Funktion One, které dodává díky svému čistému a hutnému zvuku klubu neuvěřitelně šlapavou atmosféru.

 

SAMUEL FACH /DE/
https://www.facebook.com/Samuel.Fach/timeline
https://soundcloud.com/samuelfach 

4BeCome1
www.booking.vychytane.cz
www.4become1.cz 

 Mathiass O´Zana with Paul Saxo
www.facebook.com/mathiassozana
www.mixcloud.com/MathiassOzana/

 

Start: 23:00

Entry: PRESALE 100 CZK (https://goout.cz/cs/listky/dj-samuel-fach+dalsi/mil/) DOOR 150 CZK

 

Přijďte si užít tuto noc do nově zrekonstruovaného klubu Radost FX se zvukem Funktion One!

Klub a restaurace Radost FX, Bělehradská 120, Praha 2, 120 00

Rezervace stolů a informace: info@radostfx.cz nebo +420603193711

Spojení: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

 

Come to enjoy this night in brand new Radost FX with Funktion One sound!

Club and restaurant Radost FX, Bělehradská 120, Prague 2, 120 00

Table reservation and information: info@radostfx.cz or +420603193711 

Directions: Metro C – I.P.Pavlova, Metro A – Náměstí Míru, Tram: 4, 6, 10, 11, 16, 22

 

https://www.facebook.com/events/499703123567322/

FB Radost FX: https://www.facebook.com/radostfxclub/

WEB: www.radostfx.cz

Soundcloud: https://soundcloud.com/radostfxofficial

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCNMe1Vu3BBlwdwLVSS2eO3A   

Aplikace Radost FX: http://mobileapps.anywhere.cz/download/3505?lang=cs