Úderem 23 hodiny každý čtvrtek, pátek a sobotu Radost FX ožívá nočním životem a otevírají se brány klubu ve spodních prostorách podniku. Ve zrekonstruovaném prostoru, který zahrnuje novou stage, špičkový zvuk Funktion One, nové bary a toalety si můžete ve čtvrtek užít urban night FX Bounce s jedinečnou atmosférou již od roku 2005 pod taktovkou DJe Kwé. V pátek a sobotu je pak klub vyhrazen čistě elektronické taneční hudbě a to především house music ve všech jejích podobách.

Historie

Ve vinohradském činžovním domě Roma měla po sametové revoluci vzniknout galerie s expozicí české fotografie, obchod s CD (který je nyní neodmyslitelnou součástí Radosti) a menší restaurace s občerstvením. K uskutečnění však chyběly finance a s původní verzí využít rozsáhlé prostory klubu pouze jako galerii s menším občerstvením, a to bez jakýchkoli zkušeností s provozem, a nedostatkem finanční podpory ze strany organizátorů, nebylo možno myšlenku dotáhnout do úplného konce, a tak získal koncem roku 1991 zdevastované přízemí a suterén Richard Zoli s manželkou Betheou, kteří uváděli v USA televizní pořad o umění a designu.

Televizní show nemá daleko k hudbě a k nové hudbě. Tak přišli na myšlenku vybudovat módní taneční klub a své bohaté zkušenosti přenesli do nynější podoby Radosti FX. S každým blížícím se výročím založení se mění design interiéru klubu a bez výjimky je i letošní rok.

Radost FX již od počátku zachytila dříve nám upírané moderní styly hudby, a tak se zapsala mezi první, kdo Praze a České Republice vůbec nabídl možnost poslechu nejen houseové techno, ale i jiné elektronické hudby (vystupovaly zde takové hvězdy jako jsou: legendární Carl Cox, Paul Van Dyk, Lauren Garnier, Moby, Richard Dorftmeister, MJ Cole, Artful Dodger, Judge Jules, Danny Rampling, Eddie Richards, DJ Food aj.).

V roce 1999 britský klubový magazín MINISTRY zařadil Radost FX mezi 20 nejlepších klubů na světě, čímž upevnil pozici tohoto subjektu na naší i celosvětové hudební scéně. V roce 2007 se v prestižním žebříčku serveru www.worldsbestbars.com umístila Radost FX na 8. místě jako jediný český zástupce barů. Dokladem toho budiž i nesčetná další vystoupení řady domácích i zahraničních hvězd. Ke cti a renomé klubu je nutné přičíst i fakt, že se nikdy nerozpakoval razit svůj vlastní styl a nespoléhal se na vyloženě osvědčené módní hity a tendence, naopak je pomáhal tvořit.